Havit H2002p vs Havit fuxi H3

EFECAN_YT

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, FPS oyunları için iyi ses kasabileceğım, içinde sanal bile olsa 7.1 özelliği olsun istiyorum. İki kulaklık arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım?
Havit H2002p ve Havit fuxi H3 kulaklığı hangisini almalıyım? Veya maximum 1K olacak şekilde ne önerirsiniz daha iyi olan?

Merhaba, FPS oyunları için iyi ses kasabileceğım, içinde sanal bile olsa 7.1 özelliği olsun istiyorum. İki kulaklık arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım?
Havit H2002p ve Havit fuxi H3 kulaklığı hangisini almalıyım? Veya maximum 1K olacak şekilde ne önerirsiniz daha iyi olan?

Bende H2002p var çok memnunum.

Bende H2002p var çok memnunum.

Benim de aklımda o vardı alacaktım önüme bu kulaklık düştü telefonda falan da kullanılması hoşuma gitti ancak H2002P'nin 7.1 özelliği daha iyi çalışıyormuş sanırım o yüzden H2002p alacağım yüksek ihtimal. Bu arada oyunlarda ki performansı nasıl size de soruyum.Ses kasma konusunda nasıl?

Benim de aklımda o vardı alacaktım önüme bu kulaklık düştü telefonda falan da kullanılması hoşuma gitti ancak H2002P'nin 7.1 özelliği daha iyi çalışıyormuş sanırım o yüzden H2002p alacağım yüksek ihtimal. Bu arada oyunlarda ki performansı nasıl size de sorayım. Ses kasma konusunda nasıl?

Gayet güzel hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı