Kitap Hayvan Çiftliği Tahta Kutulu Özel Basım 232 TL

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
En son 6-7 ay önce 210 TL olmuştu. Diğer sitelerde şu anda 800-1200 TL arası ancak Amazon'da 232 TL'ye alabiliyorsunuz.
Kitap herkese hitap etmiyor, koleksiyonunu yapıyorsanız veya çok sevdiğiniz değer verdiğiniz bir kitapsa alabilirsiniz. Sadece okumak istiyorum diyenler için sayamayacağım kadar çok yayınevinden çevirisi yapıldı, 30 TL civarına alabilirsiniz.

En son birkaç gün önce 199 TL'ye düşmüştü diye hatırlıyorum. Almayı düşünen varsa bu fiyatı da iyi. Arada 10 TL oynuyor ve diğer sitelere göre fiyatı kat kat daha iyi.

En son 6-7 ay önce 210 TL olmuştu. Diğer sitelerde şu anda 800-1200 TL arası ancak Amazon'da 232 TL'ye alabiliyorsunuz.
Kitap herkese hitap etmiyor, koleksiyonunu yapıyorsanız veya çok sevdiğiniz değer verdiğiniz bir kitapsa alabilirsiniz. Sadece okumak istiyorum diyenler için sayamayacağım kadar çok yayınevinden çevirisi yapıldı, 30 TL civarına alabilirsiniz.
Sayamayacağınız kadar yayınevleri arasından yalnızca Can ve Türkiye İş Bankası tercih edilmeli ama.

Muazzam bir eserdi. Hiç okumamış olup baştan okuyabilmeyi isterdim. Bu kadar kısa bir kitapta bu kadar vuruculuk gerçekten takdire şayan. Hükümettekilere özellikle tavsiye etmek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı