HD 4400 Yosemite Tanıtma Sorunu Asus X550LB-XO025H

Hz.futureorkun

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar.

Başlıktaki bilgisayara siteden X550lna DSDT bularak ses sorunu çözdüm. Fakat tüm rehberlerdeki yolları ve fake id deneyerek HD 4400 tanıtamadım. Ekli dosyalarda IOReg ekran alıntısı yanında kullandığım dsdt ve config.plist mevcut. DSDT düzenlenmesinde MaciASL devamlı kayıt etmeme gibi farklı hata kodları vermekte. Neler yapabilirim?

Yararlandığım konu linki: Asus x550ln Yosemite kurulumu

Dosyalar:
Yandex.Disk
Yandex.Disk

Kullandığım config.plist: Yandex.Disk

1.png
2.png

Arkadaşlar bi çare yardım bekliyorum.
Bu modellerde sadece dsdta.aml ile mi tanıtılıyor bilgi verebilir misiniz?
Fake id ile denememe rağmen bir işe yaramadı.

Arkadaşlar tanıtma olayını hallettim. Fakat pencere açınca ekran titreyerek açılıyor. slide=0 denedim fayda etmedi. QECI driver yükledim o da kar etmedi. Var mı fikri olan...

Hocam manu bardan bahsetmiyorum. Her pencere açtığımda pencere içerisi titreyek kendine geliyor. Chrome gibi sonradan kurulan programlarda Yosemite pencerelerinde bu olay olmuyor. Mümkünse online bağlanma imkanı olursa dsdt editlemede yardım edebilir misiniz.

Yukarıda yazdığım gibi Platform ID ve Yamayı denemelisin. Zira O yama sadece Menü Bar hatasını düzeltmiyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı