HD 7850 fırınlayınca Diğer Bileşenlere Zarar verir mi?

• Konuyu başlatan atab
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 531

atab

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartımda birkaç hafta once sorun çıktı. Yeni bir kart yaklaşık 1 ay sonra alacağım o yuzden su anda bunu kısa bir süreliğine idare etmek için fırınlamam gerekiyor. Sorun şu; ekran kartını fırınlarsam diğer bileşenlere zarar verme ihtimali var mı? Eğer sorunumu cozmezse kartı bilgisayarımda tutumayacagım. Benim için önemli olan diğer bileşenlere zarar verir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllar öncelerin forumları kasıp kavuran bir konu. Duygulandım şimdi.:LOL:
Dostum ekran kartını gözden çıkarabilirsen yap. Her zaman garanti sonuç vermez. Kart üzerindeki fan ve plastik parçaları çıkartmayı unutma. Pin konnektörleri sıcaktan biraz yamulabilir amaz sorun olmaz onlarda. Forumlardan eski konularıda öncelikle incelemelisin. (y)

Fatih öncelikle cevabın için teşekkür ederim , konuyu açtıgım bile aklımdan çıkmış zaten yazım hatası yaptıgım için 1 günlüğüne ceza almıştım oyuzden unutmusum cevap yazmayı :D kusura bakam tekrardan , sorucak olanlar varsada fırınlama yaptım kartım hala çalışıyor bir sorunda yok gibi şimdilik , sadece performansını biraz düşürerek kullanıyorum oda önlem amaçlı birşey :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı