Çözüldü HDD nasıl birleştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

stigg

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Format attırdığım arkadaş HDD'yi ikiye bölmüş. Birleştirmek istiyorum, nasıl yapacağım? Windows SSD'de kurulu. HDD'de dosyalarım var ama sıkıntı değil silebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Başlat simgesine sağ tıklayıp disk yönetimine basın. Açılan ekranda silmek istediğiniz disk bölümüne sağ tıklayıp birimi sil'e basın. Ardından Yerel Disk C'ye sağ tıklayıp birimi genişlet'e basıp tüm alanı C'ye verin. Eğer C'yi genişletemiyor iseniz arada bölüm kalmış olabilir. MiniTool Partition Wizard ile o sorunu da çözebilirsiniz.
Başlat simgesine sağ tıklayıp disk yönetimine basın. Açılan ekranda silmek istediğiniz disk bölümüne sağ tıklayıp birimi sil'e basın. Ardından Yerel Disk C'ye sağ tıklayıp birimi genişlet'e basıp tüm alanı C'ye verin. Eğer C'yi genişletemiyor iseniz arada bölüm kalmış olabilir. MiniTool Partition Wizard ile o sorunu da çözebilirsiniz.

Çözüm
Başlat simgesine sağ tıklayıp disk yönetimine basın. Açılan ekranda silmek istediğiniz disk bölümüne sağ tıklayıp birimi Sil'e basın. Ardından yerel disk C'ye sağ tıklayıp birimi genişlet'e basıp tüm alanı C'ye verin. Eğer C'yi genişletemiyor iseniz arada bölüm kalmış olabilir. Minitool Partition wizard ile o sorunu da çözebilirsiniz.

Yardımınız için çok sağ olun oldu bir de yanında dinamik diyor o ne oluyor sorun yaratır mı? (D ile F'yi birleştirdim F dinamik oldu)

Yardımınız için çok sağ olun oldu. Bir de yanında dinamik diyor o ne oluyor ve sorun yaratır mı? D ile F'yi birleştirdim F dinamik oldu.
Bunun hakkında maalesef bilgim yok. Fakat dinamik disk ile ilgili aşağıdaki konuda bir bilgi paylaşılmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı