HDMI Bağlantıda Video Player Tam Ekran Sorunu

cemil

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Film izlerken tam ekran yaptıgımda ekran 2 sn kadar siyah olup geliyor, aynı şekilde tam ekrandan çıkarken de oluyor fakat her filmde değil bazılarında olmuyor. VGI ile baglantıda sorun hdmi ile baglayınca oluyor bu sıkıntı. 2 tane hdmi denedim 2 sinde de aynı. Yardımlarınızı bekliyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Arayüz çözünürlüğünden videonun çözünürlüğüne geçerken yapıyordur. VGA zaten düşük çözünürlüktedir yükseltmiyordur.

Arayüz çözünürlüğünden videonun çözünürlüğüne geçerken yapıyordur. VGA zaten düşük çözünürlüktedir yükseltmiyordur.
Peki sorunu nasıl çözebilirim?Birkaç gün öncesinde olmuyordu böyle şimdi yapmaya başladı.Bu arada ekran kartım güncel ve modeli gtx 970.Bu görüntü kesilmesi zarar veririmi? Çözümünü bilen paylaşırsa çok sevinirim. @kaaner48 @DeCobray

Bs player ve media playerda denedim ikisindede aynı sorun. @kaaner48

Son ihtimal kurulmuş bir programdan olabilir sorunun olmadığı bir tarihe sistem geri yükleme yapmayı dene. Başka da bir şey gelmiyor aklıma. Bu arada işletim sistemin ne?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı