Hepsiburada Kredisi Ödeme Zamanında Ürünün Fiyatı Artarsa Ne Olur

CemTUNC_

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
23 Kasım'da Xiaomi Redmi Note 5 için alışveriş kredisi başvurusunda bulundum. Başvuru kabul edildi, anladığım kadarıyla; bu hafta bir kurye gelip sözleşmeyi imzalatacak, sonrasında Hepsiburada'da bir bakiyem olacak. Ancak bu süre zarfında telefonun fiyatı artarsa ne yapacağım? (Sistem böyle mi çalışıyor emin değilim, yanlışım varsa lütfen düzeltin.)

23 Kasım'da Xiaomi Redmi Note 5 için alışveriş kredisi başvurusunda bulundum. Başvuru kabul edildi, anladığım kadarıyla; bu hafta bir kurye gelip sözleşmeyi imzalatacak, sonrasında Hepsiburada'da bir bakiyem olacak. Ancak bu süre zarfında telefonun fiyatı artarsa ne yapacağım? (Sistem böyle mi çalışıyor emin değilim, yanlışım varsa lütfen düzeltin.)
Senin verdiğin parayı sana geri verirler. Sen 200TL'lik ürün aldıysan o ürün iade edilmeden 1000'e çıktıysa sana 200TL verirler.

Sana verdiğin parayı geri verecekler.
Hocam arkadaş ne sormuş siz ne anlatmışsınız. Indirimli ürün için alışveriş kredisi basvurdugunuzda ya o ürünü siz başvurduğunuz anki degeri üzerinden size yollarlar ya da onaylandığındaki bedeli hesabınıza yüklenir. Daha detaylı bilgi için hepsiburada müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kredi. Onaylanana kadar urunun fiyati arttiginda ayni fiyattan mi aldiniz yoksa artan fiyattan mi aldiniz?

Geri
Yukarı