Hepsiburada para iadesi bankaya kaç günde yansır?

SessizOyuncu35

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Hepsiburada üzerinden ürün aldım. Ancak sonra vazgeçip hemen iade talebinde bulundum. İadem kabul edilmiş para kartıma iade edilmiş ama para kartımda kaç gün içinde görünür?

(Banka kartı ile almıştım)

Arkadaşlar Hepsiburada üzerinden ürün aldım. Ancak sonra vazgeçip hemen iade talebinde bulundum. İadem kabul edilmiş para kartıma iade edilmiş ama para kartımda kaç gün içinde görünür?

(Banka kartı ile almıştım)
Papara ile mi aldın? Bana 2 günde geçti 2 kere iade durumu yaşadım. Atıyorum pazartesi iadem kabul edildiyse çarşamba sabah saat 8-10 gibi yatmıştı.

Hocam Tosla kartım ile almıştım. İade talebini oluşturduktan 25 dakika sonra bana kabul edildi dendi. Sonra da SMS suretiyle 84,17 TL niz iade edildi. Bankaniza yansıması en geç 8 iş gününü bulabilir dendi. Suresi dolmasına rağmen paranin halen bankada gorunmeme gibi bir durumu olur mu hocam? Hiç müşteri hizmetleri ile uğraşmak istemiyorum.

Son düzenleme:
Tosla kart ile aldım hocam. İade talebi oluşturduktan 15 veya 20 bilemedin yarım saat sonra kabul ettiler bana SMS yoluyla mesaj geldi paranız **** haneli kartınıza aktarılmıştır. Kartinizda görünmesi zaman alabilir diye. Bankada gorunmeme gibi bir durum olmaz değil mi hocam. Musteri hizmetleri vs. Hiç uğraşmak istemiyorum.

Kısaca param iade edilmiş tarafıma ama bankamda görünmüyor.Kaç iş günü içinde görünebilir.
Hayır Hepsiburada paranızı iade etmiş iş Tosla'da şimdi. Aniden para geçmez zaten dediğim gibi genelde bende 2 gün sürdü.

Hayır Hepsiburada paranızı iade etmiş iş Tosla'da şimdi. Aniden para geçmez zaten dediğim gibi genelde bende 2 gün sürdü.
Peki hocam teşekkür ederim

Hocam bugün itibariyle Bankama Param geri gelmiş tekrardan teşekkür ederim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı