Her gün gördüğüm rüya aklımdan çıkmıyor

Ben de geceleri rüya görmekten korkar oldum. Yatmadan önce hafif cinsellik içeren bir film izlemiştim, artık beynime nasıl işlediyse gece boyu saçma sapan sayıklamışım. Kardeşim dalga geçti tüm gün benle. Anneme söylerim dedi, para aldı benden. Nasıl beynimden silerim bu tarz şeyleri. Film izlemeye ve uyumaya çekiniyorum artık. 😔

Ben de geceleri rüya görmekten korkar oldum. Yatmadan önce hafif cinsellik içeren bir film izlemiştim, artık beynime nasıl işlediyse gece boyu saçma sapan sayıklamışım. Kardeşim dalga geçti tüm gün benimle. Anneme söylerim dedi, para aldı benden. Nasıl beynimden silerim bu tarz şeyleri. Film izlemeye ve uyumaya çekiniyorum artık. 😔

Doğal hocam böyle şeyler. Bende rüyamda Letho oluyorum mesela tam birisi kafama geçirecekken kalkıyorum. Gayet mutluyum ama ben. Dert etme kafanı dağıtmaya çalış dışarıya çık yürüyüş yap, oyun oyna. Bir şeye kendini kaptırınca rüyanda görüyorsun zaten. Bende öyle oluyor en azından.

Doğal hocam böyle şeyler. Bende rüyamda Letho oluyorum mesela tam birisi kafama geçirecekken kalkıyorum. Gayet mutluyum ama ben. Dert etme kafanı dağıtmaya çalış dışarıya çık yürüyüş yap, oyun oyna. Bir şeye kendini kaptırınca rüyanda görüyorsun zaten. Bende öyle oluyor en azından.
Kendikimi anladım da, Letho olmak nedir hocam? 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı