Herhangi bir şey indirirken internet kesiliyor

alperen112

Decapat
Merhaba bilgisayarıma yeni bir Wireless adaptörü aldım ve kullanmaya başladım fakat herhangi bir şey indirirken internet kesiliyor.
İnternette araştırdım ve
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda gördüğünüz her şeyi denedim. Zaten internetteki tüm videolar bu yöntemleri anlatıyor. İndirme platformundan mı kaynaklanıyor diye denemeler de yaptım ama nafile. Epic Games üzerinden de, Steam'den de, Google'dan de indirsem 20-30 saniye sonra internetim kesiliyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten almadım. Maalesef aldığım gün ambalajını da atmıştım ama 100 TL'ye aldım ve dediğin gibi tek antenli.
Forumda okumuştum bu tür adaptörleri zaten elden çıkarmak için satıyorlarmış. Satıcılara sorunca da uğraşmamak için iade ettiriyorlarmış.
Bu ürünü kullanıyorum sabit 12ms alıyorum oyunlarda bunu öneririm baya sevdim.

Forumda okumuştum bu tür adaptörleri zaten elden çıkarmak için satıyorlarmış. Satıcılara sorunca da uğraşmamak için iade ettiriyorlarmış.
Bu ürünü kullanıyorum sabit 12ms alıyorum oyunlarda bunu öneririm bayağı sevdim.

Sorun adaptörle ilgili olmayabilir başka bir bilgisayarda sorunsuz çalıştıran başka bir adaptörü takınca yine aynı sorunu yaşadım.

Geri
Yukarı