Hikayesi bilinmesine rağmen GoW oynanır mı?

Hocam hikayesini biliyorsanız çok da keyif almazsınız ama madem çok oynamak istiyorsunuz alın derim, hem yukarıdaki arkadaşın dediği gibi zamlanırsa değerlenebilir xd

Basit Indie oyunların 200-300 TL olduğu devirde bu fiyat oldukça normal ki oyunda Türkçe dil desteği de var ve oyunun grafiği de oldukça iyi. God of War'ın hikâyesini bilseniz de oyunu oynamanın bir farklı olacağını düşünüyorum. Bence bir fırsat vermelisiniz. Bir tek oyundaki bulmacalar bazen can sıkıcı olabiliyor da geçemediğiniz yerler olursa da YouTube'dan bakarsınız.
Hikayeyi biliyorum 2 kere bitirdim dostum 😀
İlk seferde 40 küsur saatte bitirdim, tam bir vakit kaybı yeni oynayacaklara sadece ana hikaye yapmasını tavsiye ederim.
14 saatte bitiriyor o zaman.

Ragnarok PC ye gelmesini bekliyorum.

@totra_proska 200 TL'ye bu seviyede bir oyun biliyorsan söyle de millet onu alsın :D Oyun birçok yönden kusursuz, oyunun eksiklikleri illaki vardır da şahsen fark etmedim. Oyun birçok yönüyle beni cezbetti diyebilirim. 200 TL'ye bu seviyede oyun pek bulunmuyor.

@totra_proska 200 TL'ye bu seviyede bir oyun biliyorsan söyle de millet onu alsın :D Oyun birçok yönden kusursuz, oyunun eksiklikleri illaki vardır da şahsen fark etmedim. Oyun birçok yönüyle beni cezbetti diyebilirim. 200 TL'ye bu seviyede oyun pek bulunmuyor.
Gow almayacak olsam 200 lira param olsa Resident evil 2-3 + metro serisini alırdım.

Birçok insan aynı seviyede değil diyebilir ancak ben daha çok keyif aldım. Sonuçta oyun zevk meselesi.

Türleri çok farklı oyunlar. Metro'ya hadi neyse diyorum, o bir nevi kurtarıyor ama Resident Evil serisi korku oyunu ve korku oyununu sevmeyen birisinin Resident Evil satın alması mantıklı olmayacaktır. Zevkler ve renkler tartışılmazdır da genel olarak şu yorumu yapmak daha doğru: 200 TL seviyesine adamakıllı oyun kalmadı ve imkan oldukça da bu fiyat bandındaki oyunları almak gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı