Hk 9 Pro alınır mı?

emirhannk

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Mersin
Merhaba arkadaşlar, bu akıllı saati almayı düşünüyorum. Site güvenilir görünüyor, ancak daha önce bu saati kullanan veya satın alan kişilerin deneyimlerini öğrenmek istiyorum. Saati sadece saate bakmak için almayı düşünüyorum, çünkü bir Apple Watch'a 10 bin TL veremem. 2. el Watch 4 bile 4 bin TL, o da eski bir model olacak. Bu nedenle bu seçeneği düşünüyorum.

Merhaba arkadaşlar, bu akıllı saati almayı düşünüyorum. Site güvenilir görünüyor, ancak daha önce bu saati kullanan veya satın alan kişilerin deneyimlerini öğrenmek istiyorum. Saati sadece saate bakmak için almayı düşünüyorum, çünkü bir Apple Watch'a 10 bin TL veremem. 2. el Watch 4 bile 4 bin TL, o da eski bir model olacak. Bu nedenle bu seçeneği düşünüyorum.
Ben hk8pro max olanını kullanıyorum çok memnunum. Telefona bağlayınca telefona hoç gerek olmiyor her şeyi saatten halledebiliyorsun. En sevdiğim özelliği is şuki:
20230930_012701.jpg

İstediğin saat yüzünü koyabiliyorsun. 😂 🤣

Ben hk8pro max olanını kullanıyorum çok memnunum. Telefona bağlayınca telefona hoç gerek olmiyor her şeyi saatten halledebiliyorsun. En sevdiğim özelliği is şuki:
Eki Görüntüle 1962016
İstediğin saat yüzünü koyabiliyorsun. 😂 🤣
Hocam halen kullanıyorsanız memnun musunuz? Ben de hk9 pro plus modelini almayı planlıyorum fakat çok fazla sahte modeli varmış piyasada.

Hocam halen kullanıyorum memnunum. Kaç defa sert cisimlere çarpmasına rağmen (ekranı) sadece 1 tane ufak, dikkatlice bakmazsan anlaşılmayacak bir çizik var.
Şarjı nasıl gidiyor? Sizdeki sürüm de chatgpt var mı? stabil mi? Aramalar da bildirimlerde gelmeme sorunu oluyor mu? Whatsappdan bildirim geliyor mu? Sağlık ölçümleri (uyku,nabız vb.) şeyleri doğru ölçüyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı