Hogwarts Legacy grafik ayarı önerisi

Umut Mermer

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, oyun HDD kurulu elimde 0 açılmamış bir PSU var. Onu satıp 1 TB SSD alacağım. SSD'ye aktaracağım öyle lakin oyunda FPS düşmesi, droplar, ve eşya, çevre vs bazen geç yükleniyor sistemime uygun önereceğiniz grafik ayarları vs var mıdır? Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun sıkıntılı şahsen oyun SSD'ye kurulu 3080 Ti ile oynuyorum ben bile ara verdim biraz düzelmesi için şahsen kendi sistemine göre deneyerek ayarları bulman daha iyi olur.

Ben GTX 1650 ile yüksek ayarlar min 60, ort 70 FPS sürdürüyorum oyunu, HDD de kurulu olduğu için kaplama veya mekan yüklemelerinde bazen sorunlar yaşanıyor fakat FPS düşmesi aşırı nadir yaşıyorum.

Oyun sıkıntılı şahsen oyun SSD'ye kurulu 3080 Ti ile oynuyorum ben bile ara verdim biraz düzelmesi için şahsen kendi sistemine göre deneyerek ayarları bulman daha iyi olur.

Beklemek gerekiyor sanırım güncelleme falan.

Ryzen 5 5500 ile drop yemen gayet normal. Yapabileceğin pek bir şey yok DLSS açmaktan başka.

Budamı gol değil budamı gol değil daha 2 ay oldu olmadı işlemciyi alalı ya budamı yetmiyor :(

Ben GTX 1650 ile yüksek ayarlarmin 60, ort 70 FPS sürdürüyorum oyunu, HDD de kurulu olduğu için kaplama veya mekan yüklemelerinde bazen sorunlar yaşanıyor fakat FPS düşmesi aşırı nadir yaşıyorum.

O nasıl oluyor ya insanlar 3090 ile falan o FPS alamıyorlarmış :(

Ben GTX 1650 ile yüksek ayarlar min 60, ort 70 FPS sürdürüyorum oyunu, HDD de kurulu olduğu için kaplama veya mekan yüklemelerinde bazen sorunlar yaşanıyor fakat FPS düşmesi aşırı nadir yaşıyorum.
Oyun ayarların nelerdir? Bende aynı ekran kartına sahibim sürekli FPS drop yaşıyorum.

imkansız bu arada baya sallamışsın.rx 6600 r5 5600 ile bile böyle fps alamıyorum

Geri
Yukarı