Hometech T701 Tabletin İlk Şarjı

BatuhanUnlu33

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bügün a101'den t701 hometech markalı tablet aldım. Bir çogunuz bu yazıyı okurken eminim boşa para verdin tarzında şeyler söylüyecekler ama ben mecburiyetten aldım ve imkanım kısıtlı. Her neyse dün ben aldım aldıdıgmda şarjı %93'dü hemen bitirdim sonra kitapçıga göz gezdirdim, 8 saat kullanmadan şarja takın diyordu ancak ben kullanıp takmıştım. Sabah elime aldım tableti hemen şarjı bitiyordu %65'den %35'e 10 dakika sürmedi. Bir oyunda bu kadar bitemez, oynadıgm oyun dream league soccer, her neyse sabah a101'e geri gittim şarjda sorun var deyip iade ettim. Şimdi yeni tabletimi aldım ilk şarjı nasıl yapmalıyım? Kitapçıkta 8 saat diyor, tableti dahi açmadım. Önerisi olan var mı? Bataryası hemen bitmesin.

Kitapçıkta 8 saat yazıyorsa 8 saat şarja takın. Ama pilinden çok fazla performans beklemeyin bence. 200 Liraya a7i varken onu almak yanlış olmuş.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı