Çözüldü Hoş geldiniz yazısından önceki siyah ekran sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
BIOS>boot'tan USB'yi seçip yaptım olmadı. Hata nerede anlamadım.

BIOS>boot>USB''yi seçip F10 ile kaydet çık yaptım. Bir ekran geldi, devam etmek için tuşa basın dedi, bastım. Sonra Windows açıldı, bir şey olmadı.

Sen de sağ ol. Konu tam anlamıyla senin için çözüldü ise çözüldü diye yaz. Modöratör arkadaşlar kapatır.

Abi BIOS'tan başlatınca 2.21 sürümü olmadı. 2.21 sürümüne masaüstünde tıkladım, resimdeki hatayı verdi.

ads%C4%B1z-png.2324

Ama 1.13 sürümüne masaüstünde çift tıkladım, oldu. Şimdi BIOS 1.13 sürümü yüklü. Niye olmadı ki 2.21? Ayrıca masaüstünden çift tıklamayla olması da normal mi?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    64,9 KB · Görüntüleme: 808
Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle USB belleği FAT32 şeklinde biçimlendirin. Boot sekmesinden USB'yi seçin, çıkan seçeneklere evet diyin. 2 dakika falan sürer güncellemesi.

Öncelikle USB belleği FAT32 şeklinde biçimlendirin. Boot sekmesinden USB'yi seçin, çıkan seçeneklere evet diyin. 2 dakika falan sürer güncellemesi.

USB'ye attım, yeniden başlatmadan çift tıkladım, kendisi yükledi. Şu an 1.13 sürümü yüklendi. Sormak istediğim niye 2.21 sürümü yüklenmedi?

Siyah ekran sorunum çözülmedi, konunun kapatılmasını istiyorum.

Evet arkadaşlar ALLAH'a şükür az önce şu siyah ekran belasından kurtuldum.

Yapılan işlemler;
1.Bios güncellemesi
2.Format atıp win8 pro kuruldu.
Ve mutlu son...

Not:İşlemlerden önceki win7 Ultimate 64bit ortalama olarak 60 ile 85 saniye arasında masaüstünde oluyordu. 1 ile 2 saniye kadar da olsa siyah ekran oluyor ama önceki 20 ile 35 saniyeden iyidir. Şuan 12 saniye de parola giriş ekranı geliyor parolayı girip tıklamayı da süreye dahil edince 17 ile 19 saniye arasında masaüstü hazır durumda bulunuyor.

Yardımcı olan herkese teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler TECHNOPAT ailesi...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı