HP 15-DW3008NT alınabilir mi?

Bütçe
6000-6500

Sepphâla

Centipat
Yer
Alanya/Antalya
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bahsettiğiniz model; 3 saat ve altı pil ömrü sunan, 2 ay garantili, TN panel, 768p ve 256 GB SSD'li bir model.
Tavsiyem bunu almanız.
1080p, IPS panel, 500 GB SSD, 6 saat ve üstü pil ömrü ve 24 ay garanti.
Tabi ben bunları teknik özellikler kısmından karşılaştırarak sundum. Pratikte daha farklı sonuçlar olabilir. Ayrıca attığınız model muhtemelen Huawei'ye göre daha yüksek performans sunacaktır ve ekran boyutları da Huawei 14 inç iken attığınız model 15 - 15,9 inç olarak geçiyor.
Tekrar belirtmek istiyorum ben kağıt üstündeki özelliklerden yola çıkarak karşılaştırma yaptım. Örnek olarak Huawei'nin özellikler kısmında 6 saat pil ömrü yazıyor diye size net olarak 6 saat pil ömrü var diyemem. Size tavsiyem beğendiğiniz modeli internetten araştırıp, kullanıcı yorumlarını okuyup ona göre almanız.

Selamlar, 6000 TL bütçem var ve bu laptopu almayı düşünüyorum. Lise öğrencisiyim çoğu zaman ders için kullanacağım ama arada oyunda oynayacağım. Laptop hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Casper Excalıbur G770.9300-8dh0x I5-9300h Rgb 8gb 240gb Ssd Gtx1650 4gb 15.6'' Freedos Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Peki bu ikisi arasında hangisi daha iyidir ?

Geri
Yukarı