HP 255 G8 nasıldır?

Schurke

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisiyim. Şu an elimdeki bilgisayar Lenovo Ideapad Y510p ve epey yıpranmış vaziyette artık. Lisans eğitimi boyunca beni üzmeyecek, pil ömrü uzun olan ve sadece kodlama ve film izleme için kullanacağım bir laptop arıyorum not: Oyun oynamayacağım, yalnızca vazgeçemediğim tek bir oyun var FM serisi. Biraz bakındığımda şu modeli buldum:

Sizce bu işimi görür mü? Hayır derseniz de fiyatı aşağı yukarı bu civarda olan bildiğiniz daha mantıklı bir seçenek var mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu model daha iyi pil ömrü sunar.

Bu model daha iyi pil ömrü sunar.

2 sorum daha var:
1) Ekranın TN panel olması bana sıkıntı çıkartır mı, evdeyken harici monitör kullanmayı düşünüyorum zaten ama dışardayken merak ediyorum bir problem olur mu diye.
2) Bu modelin genel olarak bir ısınma problemi ya da bildiğiniz kronik bir sorunu var mı?

2 sorum daha var:
1) Ekranın TN panel olması bana sıkıntı çıkartır mı, evdeyken harici monitör kullanmayı düşünüyorum zaten ama dışardayken merak ediyorum bir problem olur mu diye.
2) Bu modelin genel olarak bir ısınma problemi ya da bildiğiniz kronik bir sorunu var mı?

Dışarıda kullanımda panel soluk gelebilir.
Isınma yönünden sıkıntı çıkarmaz, kronik sorunu bildiğim kadarıyla hayır.

Geri
Yukarı