HP Pavilion G6-2212et PC Format Sonrası Kasma

Tolgahlc

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar HP Pavilion G6-2212et notebook'umda uzun bi aradan sonra format attım içini açarak fan değiştirdim. Fakat bilgisayarı ilk açtığımda hiç bi sorun yok. LOL'e giriyorum 270-280 FPS var ama bi 3DK sonra FPS 03-05 düşüyor ve asla yukarısına çıkmıyor. Sadece LOL'de böyle degil. LOL'ü kapatıp chrome tarayıcıma geçince sürekli donuyor. Scroll down bile zor yapıyorum. Onun haricinde videolar bile takıla takıla ilerliyor.

Driver booster programı ile bütün güncellemeleri indirdim. Belki olmamıştır diye DDU ile ekran kartlarını iptal edip manuel olarak güncelledim yine olmuyor. Virüs taraması yaptım ondan da bi sonuç çıkmadı. Elim kolum bağlı şuanda son çare olarak sizin yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driverboster benim Asus dizüstümde de benzer sorun yapmıştı. Tekrar format atıp, Asus sitesinden teker teker indirip kurdum çözüldü. Önce chipset driver, sonra tümleşik GPU driver, sonra harici GPU sonrasında ses driver yüklemeni öneririm

Driverboster benim Asus dizüstümde de benzer sorun yapmıştı. Tekrar format atıp, Asus sitesinden teker teker indirip kurdum çözüldü. Önce chipset driver, sonra tümleşik GPU driver, sonra harici GPU sonrasında ses driver yüklemeni öneririm
Şöyle bir HP Yazıcılar, Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlar ve Diğer Ürünler İçin HP Yazılım ve Sürücü İndirmeleri | HP® Müşteri Desteği sayfa var burdan sırasıyla hangilerini yüklemem gerek formattan sonra dediklerinizi tam anlayamadım

Sıcaklıklar ne alemde? İşlemcin veya GPU'n çok ısınıyorsa PC otomatik performans kısıyor. Bu yüzden performans kayıpları yaşanabiliyor.

Sıcaklıklar ne alemde? İşlemcin veya GPU'n çok ısınıyorsa PC otomatik performans kısıyor. Bu yüzden performans kayıpları yaşanabiliyor.
Bilgisayarı ilk açtığımda 60-70 arası oluyor 3-4 saat sonra 90 Advanced System Care programına göre

Bende de bu model var ama ben i5 3210M işlemciyi i73630QM ile değiştirdim değiştirdim. Intel grafik ikisinde de 4000 ama HP'nin sitesindekini indirdiğim zaman yüklemiyor. Onun için Driver Booster yükledim o kurdu driverı. Başka türlü kabul etmiyor. i7'ye ilk geçtiğim sıra performans artmıştı ama bir sonra ki formatta performans düştü ve bir daha toparlayamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı