HP Pavilion laptopa su döküldü

Ahmtern

Decapat
Oyun oynarken dikkatsizliğime geldi ve laptopun sağ üst köşesine su döküldü. Su dökülen yerlerde hoparlör ve NumLock tuşlarının bazıları var. Direkt olarak peçeteyle sildim şu an kuru gözüküyor. Herhangi bir ısınma olmadı ekstradan hatta ekran katının bulunduğu kısım daha soğuk gibi :D. İçini sökmeli miyim? Daha garantisi bitmedi, garantiye de gönderebilirim ama emin olamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada laptopun markası HP Pavilion eğer bir şeyi değiştiriyorsa.

Bataryayı sökebiliyorsanız sökün. Birkaç gün kurumaya bırakın.

Teşekkür ederim destek için. Bataryayı sökmedim fakat güneş altında kuruyor şu anda ve böyle kalacak 1 2 gün boyunca. Bataryayı sökmeden de işe yarar mı biliyor musunuz? Ayrıca Caps Lock tuşu 3 defa yandıktan sonra çift defa yanıp bu döngüyü tekrarlıyor. Bunun sebebini de bilmiyorum bir çeşit moda aldı sanırım kendini.

Teşekkür ederim destek için. Bataryayı sökmedim fakat güneş altında kuruyor şu anda ve böyle kalacak 1 2 gün boyunca. Bataryayı sökmeden de işe yarar mı biliyor musunuz? Ayrıca Caps Lock tuşu 3 defa yandıktan sonra çift defa yanıp bu döngüyü tekrarlıyor. Bunun sebebini de bilmiyorum bir çeşit moda aldı sanırım kendini.
Olabilir. Direkt güneşin altına koymak yerine sirkülasyonu olan bir yere de koyabilirsiniz. Kozmetik açıdan sıkıntı olmasın. Kapağı ve ekranı açık şekilde kurutun mümkünse.

Geri
Yukarı