Elektronik HP Victus 15-FA1039NT 3050 6 GB i5 13500H 18.499 TL

Dostlar 4gb vramli rtx3050'ye kıyasla performansını nasıl değerlendiriyorsunuz? Bir de karşılaştırma videosu vs var mı ben bulamadım da
performansı aynıdır sonuçta içindeki grafik işlemcisi aynı sadece vram yetmeyen oyunlarda vram dolduğu için 60 alıcakken 30-40 a düşme sorunu olmiyacaktır.

Fiyatların bu aralar düşmesinin sebebi nedir ? Ben geçen ay laptop aldığımda 22-23 bandında olan laptoplar 20 bandına düştü. Genel anlamda bir düşüş var. 4xxx serisi kartların gelmesinden dolayı mı acaba ?

Fiyatların bu aralar düşmesinin sebebi nedir? Ben geçen ay laptop aldığımda 22-23 bandında olan laptoplar 20 bandına düştü. Genel anlamda bir düşüş var. 4xxx serisi kartların gelmesinden dolayı mı acaba?

Muhtemelen, elde kalan son stokları yiyorlar. Fakat konuda paylaştığım model yeni bir model.

Fiyatların bu aralar düşmesinin sebebi nedir? Ben geçen ay laptop aldığımda 22-23 bandında olan laptoplar 20 bandına düştü. Genel anlamda bir düşüş var. 4xxx serisi kartların gelmesinden dolayı mı acaba?

Aynen bende bu yıl başında artık zamlanır ocak çıkmadan alayım dedim, keşke 1 ay daha bekleseymişim. Aynı fiyatlara çok daha iyi laptoplar satılır oldu. Yine de laptopun performansı yeterli benim için.

Geri
Yukarı