HP Victus 16-D1047NT laptopun ekranı sarımsı görünüyor

bunbun33

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar HP Victus 16 laptop satın aldım, driverları her şeyi kurdum her şey güzel fakat renklerin tonu çok sarımsı. Aşağıya örnek olsun diye resim yükledim, duvar kağıdını düz beyaz yaptım sağdaki harici 10 senelik harici monitörüm soldaki HP Victus'un ekranı ve sonuç hüsran. Yani çok kötü, beyaz tonları bu kadar para verilen bir cihazın ekranının kalitesi böyle olmamalı. İade etmekten başka çözüm yok mudur?

Dosya Ekleri

• IMG_20230307_203155.jpg
    IMG_20230307_203155.jpg
    107,2 KB · Görüntüleme: 53
Arkadaşlar HP Victus 16 laptop satın aldım, driverları her şeyi kurdum her şey güzel fakat renklerin tonu çok sarımsı. Aşağıya örnek olsun diye resim yükledim, duvar kâğıdını düz beyaz yaptım sağdaki harici 10 senelik harici monitörüm soldaki HP Victus'un ekranı ve sonuç hüsran. Yani çok kötü, beyaz tonları bu kadar para verilen bir cihazın ekranının kalitesi böyle olmamalı. İade etmekten başka çözüm yok mudur?

Eski konuyu yükseltiyorum uyarı yiyebilirim kimse kusura bakmasın bir yanlış anlaşılma olmaması için konuyu düzeltiyorum. Aynı cihazı 2023 Ağustos ayından beri kullanıyorum ekranda sarılık vs yok hocam senden kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum ya şarjda kullanmıyorsun ya bir driveri kurulu değil ya da fabrika çıkışı hatalı, kız arkadaşıma ve kendime bu laptoptan aldım hiçbir problem yok ikimizde de ekrandan kaynaklı.(sarılık da yok)

aynı D1047nt modeli

Geri
Yukarı