Htc One M8 VS Iphone 6 vs Sony Xperia Z3 Compact

Sizce hangisi?

• Htc One M8

Oy: 1 12,5%
  • Apple Iphone 6

Oy: 4 50,0%
  • Sony Xpreia Z3 Compact

Oy: 3 37,5%

• Oy verenlerin toplamı
    8

alper15

Hectopat
Daha fazla  
Beyler yeni bir bilgisayar aldım simdi sıra telefonda sizce bu üç telefondan hangisini alayım. Sony her sene 2 telefon cıkarıyor. Benim alacağım telefon sağlam ve uzun ömürlü olmalı. Cevaplarınız bekliyorum.

Kesinlikle Htc M8. Htc one m7 kullanıyorum kardeşim. Telefon tık demiyor. Ne bir takılma ne bir kasma ya da donma hiç bir sorun yok. Arayüz yağ gibi akıyor. M7 için ısınma sorunu ve diğer sorunları hep denedim hiç bir sorunu yoktur. M8 ide bir kaç kez denedim o da mükemmel bir telefon. Ayrıca iphonenun son güncellemeyi sevmedim animasyonları tamamen öldürmüşler eski şıklığı kalmamış. Htc de ram kullanımıda mükemmel samsung gibi açıldığında 1.5 ya da 1.6 gb gibi ram da yemiyor. Telefonda 2 gb ram var acılışta 500 mb gibi çok düşük bir ram yiyor. Ki buda bence bir android telefon için gayet düşük bir miktar.

@alper15

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı