HTC One M8 vs LG G3

Telefonum güncel en son sürümde. Bildiğim kadarıyla kit kat tan lolipop A geculınce telefonlar sadece art modda calısıyor. Paralel ithalat çek Cumhuriyeti menşeli Cihazım.
Almanya olması lazım. Bu ülkenin en güncel romunu flash tool ile cihazına yükle. Hard reset at. Her şeyini yeniden ayarla. Eski yedeği geri yükleme yapma. Sadece dosyalarını, fotoğraflarını aktar. Bir de o şekilde kullan bakalım. Çünkü benim arkadaşlarda var ve stabil olduğunu söylüyorlar. Eski sorunlardan kurtulmuşlar.

"Yerimde olsan ne yaparsın" dersen, "Düşünmeden M8 alırım" derdim açıkçası.
O gövde tasarımı hiçbir telefonda yok, tarz bir telefon.
Performans olarak da fazla ama fazlasıyla karşılar isteklerini.

Yalnız arka kamerası G3'ün gerisinde kalıyor. Kamerası senin için önemli ise durup düşünmen gerekebilir.

Ben 32Gb modelini kullanıyorum ve oyun performanslarında herhangi bir stabilite sorunu yaşamadım.Cihazımda Lollipop yüklü.Oyun oyun oynarken, yüksek grafik isteyen oyunlarda ısınma oluyor her telefonda olacağı gibi fakat büyük bir sorun değil. Ekran çözünürlüğü düşürülürse birçok açıdan iyi olabilir telefon. HTC M8 tercih etmeme sebebim, daha önce de bahsettiğim gibi ram ve çıkarılamayan batarya. Akıllı telefonun ömrü 2 senedir bana göre. 2 sene sonra cihaz teknolojiye yenik düşmeye başlar doğal olarak pil performansı vs. düşer. Bu açıdan 2Gb ram yerine 3Gb ram e sahip LG G3 ü almanızı tavsiye ederim. Kaldı ki ileride bataryanızı kendiniz değiştirebilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz.

LG G3 ün 2K ve 1080p çözünürlükteykenki benchmark karşılaştırması
Ekran Alıntısı.JPG

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı