Huawei Ascend G7 ve P7 Hakkında Düşünceleriniz

steadyflow

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS Prime B550M-K
AMD Ryzen 5 5500
ASUS Dual RTX 3060 12GB
Adata XPG 2x8 GB 3200 Mhz
Kingston 1TB NV2 NVMe PCIE 4.0
FSP Hyper Pro H3 650W 80+ Bronze
ASUS TUF GAMING VG247Q1A 23,8 inç Full HD (1920x1080), 165 Hz, 1ms
Merhaba arkadaşlar. Biraz inceledikten sonra hoşuma gitmedi değil bu iki telefonda. Siz ne dersiniz ? Özellikleri de kötü değil öyle baktığımızda. Huawei Ascend G7 de 980 TL. Bu fiyata göre iyi bir telefon mudur ? Güncelleme alır mı ? Şimdiden teşekkür ederim herkese. :)

Peki kullanan var mı ? Onlar daha iyi olabilirler sağolun bu arada tavsiyeler için ama benim merakım nasıl bir telefon oldukları :)

Nexus 5 :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Lg G2:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Buda karşılaştırması:

P7'nin kullanıcı yorumlarında telefonun oyun oynarken ısındığını ancak oyun kapatıldıktan sonra 45 saniye içinde tekrar soğuduğunu okumuştum o günden beri bende biraz merak ediyorum.En garip teknolojisi sd kart yuvasına sim kart takabiliyor olmanız hala o olayın nasıl olduğunu çözemedim.

45 saniye ha. Vay be iyiymiş [emoji2] . G7 ve P7 girdi listeme :)

Huawei p6 kullanan biri olarak farkli goze hitao eden tel istiyorsan p7cok guzel ayrica asiri bir ozellestirme sunuyor yazilimi

Screenshot_2014-10-27-20-53-37.jpeg

Arayuzu cok hosuma gidiyor bu telefonun bin cesit tema var attigm fotoda kullandgm tema

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı