Huawei FreeBuds 5i Dışarı Ses Veriyor

Konatus

Kilopat
Yer
Tatooine
Daha fazla  
Arkadaşlar eylül sonunda kendime kulaklığı çok büyük beklentilerle aldım. Kulaklıktan hiçbir anlamda hiçbir şekilde memnun değilim. Kütüphanede yüzde 50 ses düzeyini geçince arkadaşlarım çok ses verdiğini söylüyor ve kısmamı rica ediyorlar. Silikon yapısından mı dedim tüm silikonları denedim gene aynı şekilde. Ayrıca çok büyük ses beklentileri ile aldım ama bir türlü rahat edemedim. Bunu satacağım fakat bir türlü fiyatta anlaşamıyorum satış platformundaki müşterilerle. Bu kulaklık zaten bu şekilde dışarı ses veren bir kulaklık mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben böyle bir sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar.
Hocam video çeksem gerçekten şaşırırsınız. Ben inanamadığım için 5-6 arkadaşımın kulağına taktırıp kendim dinledim ve çok fazla veriyor inanılır gibi değil. Arıza olabilir mi bu?

Kaç paraya satmaya çalışıyorsunuz?

Ben 1650 TL iken almıştım, ilanda 1300 TL diye yazdım. 50 aşağısı olur yukarısı olur o ayrıdır ama ortalama bu fiyata satmak istiyorum. Ama 700 TL olmaz mı diye mesaj alınca kafayı yiyecek gibi oluyorum.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Alırken yorumlarda bu sorunu yaşayanları görmüştüm ama dışarıya bu kadar yüksek ses vereceğini tahmin etmemiştim. Çözümünü bulamadım. Benim de beklentilerimi karşılamadı maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı