i3 10100F ve 1660S sistemde anlık takılma

ygtslck01

Hectopat
Daha fazla  
1660 Super.
i3 10100F.
H410.
16 GB RAM Dual Channel 2666MHz.
Netac 240 GB SSD.
PUBG ve CS:GO'da sürekli drop CS:GO'da var değeri artıyor ve saniyelik drop giriyor(fakat CS:GO'da var değeri artıyor ve drop giriyor genellikle)
PUBG'de ise sürekli drop saniyelik ama oyun kaymak gibi sadece drop FPS düşüşü görmüyroum (acaba monitör kaynaklımı)
Monitör: ASUS VG248qg 165 Hz 0.5 ms TN panel FreeSync G-SYNC uyumlu(NVIDIA listesinde monitörüm var)

ceza yemişim hesap değiştim konu sahibi benim bu işlemcinin pek darboğaz yapacağını sanmıyorum pekde olmuyor zaten
10.Nesil işlemciler çıktığı zaman aynı işlemciyi satın alıp bir sistem topladım ve bazı oyunlarda yüksek grafiklerde darboğaz problemi ile karşılaşınca R5 2600'e geri döndüm. Fivem gibi platformlarda beni ciddi kanser etmişti.

Ceza yemişim hesap değiştim konu sahibi benim bu işlemcinin pek darboğaz yapacağını sanmıyorum pek de olmuyor zaten.

Hayır.

Evet zaten HDD yok sistemde.

Uyarı yememek için yazım denetiminde cümlenizi düzeltin, muhtemelen SSD alırsanız sorun düzelecektir.
Uyarı yememek için yazım denetiminde cümlenizi düzeltin, muhtemelen SSD alırsanız sorun düzelecektir.
Yanlış okumuşum.

Geri
Yukarı