i3-10100F ve GTX 1660 sistemde Warzone performans düşüklüğü

Aebellis

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
i3 10100F ve Palit GTX 1660 6 GB kullanıyorum fakat birazcık performansım düşük gibi geliyor.
İşlemci stok soğutucu 16 GB 2666MHz'de çalışan RAM.
Warzone'da sabit 75 FPS nadir alıyorum orta-düşük ayarlarda sizce sıkıntı nerede olabilir?

Merhaba arkadaşlar.
i3 10100F ve Palit GTX 1660 6 GB kullanıyorum fakat birazcık performansım düşük gibi geliyor.
Warzone'da sabit 75 FPS nadir alıyorum orta-düşük ayarlarda sizce sıkıntı nerede olabilir?
Msi afterburner programını kurun oyun içi değerleri görmemiz lazım fotoğraf atın hocam.

Merhaba şuanlık sadece bu kadar veri için ayarlı ama sürekli olarak 50-75 arası dalgalanıyor. 75hz monitörde olduğum için 75'e sabitledim. Herhangi eklememi istediğiniz veri var mı?
resim_2022-03-25_021643.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2 sene öncenin değerleri yanlış olur Warzone çok değişti her güncellemeden sonra FPS'ler düşüyor.

Merhaba arkadaşlar.

İşlemci ile ekran kartı uyumsuz olmuş olabilir güncellemelerden sonra çünkü oyun sürekli bir güncelleme yapıyor sistemin yetersiz oluyor olabilir artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı