i5 10400F RTX 3070 Ti Sistem alınır mı?

Hocam sanırım dizin AMD'den bir çekinceniz yok, bazıları AMD ekran kartını bazen hatalar verdiği için sevmiyor.

Yok hocam ilk defa AMD deneyimliyiceğim çok sıkıntı çıkaracığını ummuyorum inşallah olmaz
hocam birde internetten almayacakmışız bu yüzden değiştirmek zorunda kaldım şu şekilde planlıyorum bu iyimi?
ez.PNG

Yok hocam ilk defa AMD deneyimliyiceğim çok sıkıntı çıkaracığını ummuyorum inşallah olmaz
hocam birde internetten almayacakmışız bu yüzden değiştirmek zorunda kaldım şu şekilde planlıyorum bu iyimi? Eki Görüntüle 1588551
İşlemci r7 5800x3d, sıvı soğutma Arctic LIQUID FREEZER II 240,ssd de kingston kc3000 1tb,anakart Asus TUF GAMING B550M-E Wi-Fi olarak değiştirilebilir hocam, özellikle anakart önemli noktada çünkü wifi var anakartta.

İşlemci R7 5800x3D, sıvı soğutma Arctic Liquid Freezer II 240, SSD de Kingston KC3000 1TB, anakart ASUS TUF Gaming B550M-E Wi-Fi olarak değiştirilebilir hocam, özellikle anakart önemli noktada çünkü Wi-Fi var anakartta.

Hocam onları düşünmüştüm ama maalesef bütçe maksimum 37k gidiyor onları yaparsam 40k geçer.

Hocam vatana falangittik normal fiyatinin 10k fiyati söylüyorlar intden 40kya sistemi topladım 60k dediler bugün.
Evet hocam vatan'da pahalı internetten siparişi geçtiniz mi?

Daha yeni VA panel ViewSonic 27" 165Hz aldım gayet canlı renkler, iş için değilse bence VA yeterli IPS panel göz yoruyor ve yakıyor.
IPS kullandınız mı hiç?

Hocam vatana falangittik normal fiyatinin 10k fiyati söylüyorlar intden 40kya sistemi topladım 60k dediler bugün.
Hocam alacağınız sistemin incelemesi yapılmış:

Geldi mi hocam?

Aldınız mı hocam_?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı