i5 12400F sistemin Cinebench R23 test sonuçları normal mi?

cddbaran

Femtopat
Daha fazla  
İşlemci 12400F ve sonuçlar düşük geldi. 4.4 GHz turbo olması gerekirken oyunlar dahil 4GHz'de calisıyor işlemci, anlayamadım bir sıkıntı var mı?
İşlemci maksimum 85 dereceyi gördü stok soğutucu ile.

1675964562537.png

Hocam değer cpumonkeyden baktığımda normalden düşük çıkmış ama bir de güç planı dengeliydi.

Çok önemli değil bende 12400F kullanıyorum bazen CPU monkeyden fazla bile çıkıyor bazen az çıkıyor stok sogutucuyla biraz az çıkabilir ama önemi yok yani oyunlarda tam performans alirsiniz.

Çok önemli değil bende 12400F kullanıyorum bazen CPU monkeyden fazla bile çıkıyor bazen az çıkıyor stok sogutucuyla biraz az çıkabilir ama önemi yok yani oyunlarda tam performans alirsiniz.

Hocam, teşekkürler. Acaba oyunlarda kac FPS alıyorsunuz siz? Bende performans düşüklüğü var galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci 12400F ve sonuçlar düşük geldi. 4.4 GHz turbo olması gerekirken oyunlar dahil 4GHz'de calisıyor işlemci, anlayamadım bir sıkıntı var mı?
İşlemci maksimum 85 dereceyi gördü stok soğutucu ile.

Eki Görüntüle 1662695
Sen yine iyi almışsın benim "240mm sıvı soğutucu" ile 70 dereceyi geçmemiş haliyle
Çok çekirdek 11742
Tek 1509
Bıos ayarlarını nasıl yaptın merak ediyorum paylaşabilir misin
Normali ne bunun tam olarak bilemiyorum ama anakartla ilgisi çok var gibi ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı h610m k d4

Geri
Yukarı