İ5 3470 sisteme ekran kartı tavsiyesi

Emrerdm

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sınıftan bir arkadaşım sisten yükseltmek istiyor. 1500TL bütçesi var bende bu bütçeye Asus R9 380x ve Zalman 700w 80+ güç kaynağı almasını önerdim yüksek güç kaynağı ve ekran kartı seçmemin sebebi yaza doğru da diğer parçaları değiştirebilirmiş. O zaman da skylake sisteme geçer şu anlık seçtiğim parçalar nasıl ? 1500TL'ye yeni sistem veya ekran kartı - güç kaynağı önerir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
700 watt böyle bir sistem için fazla olur. R9 390 alıp sağlam bir 600watt +80 işini görecektir. Yani isterse 6700 kullansın işlemci olarak. 600 watt +80 bir PSU işini görecektir.

700 watt böyle bir sistem için fazla olur. R9 390 alıp sağlam bir 600watt +80 işini görecektir. Yani isterse 6700 kullansın işlemci olarak. 600 watt +80 bir PSU işini görecektir.
Diğer hesabım ceza yediği için burdan yazıyorum çok acil lazım hemen almayı düşünüyormuş. Tekrar sordum monitörü biraz eski ve vga girişliymiş bende r9 390 'ın kalitesini tam alamaz diye hemde ilerde sistemini yükseltip yükseltmeyeceği belirsiz olduğu için böyle bir şey yaptım uygunmudur bu
Screenshot_2016-03-24-12-59-22.jpg
herhangi bir darboğaz söz konusu olur mu ? Nba 2k16 gibi oyunları oynamayı düşünüyormuş. 4gb modelin fazla olacağını düşündüm hemde bütçesi pek el vermiyor alırsa pek bi farkı olur mu sanmıyorum ama fikrinizi alayım.

?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı