i5 4460 Masaüstü Bilgisayar

StanMadara

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yakın bir zamanda bir bilgisayar almak istiyorum güzel bir sistem topladım arkadaşlarıma attım kötü bir yorum gelmedi,fakat bir arkadaşım dizilmiş bir masaüstü bilgisayar al ekran kartını satıp onun yerine daha iyi bir ekran kartı al daha çok kar etmiş olursun dedi.
Benim topladığım sisteme geçersek;

İşlemci : İntel core i5 4460
Anakart : Msi gaming 970 3
Hard disk : 1 TB Seagate
Bellek : 2x4 GB Kingston HyperX 1600 Mhz Kırmızı
Ekran Kartı : Nvidia GeForce 970 - Amd 290x (Büyük ihtimal Nvidia'yı tercih edeceğim.)
Kasa : Zalman Z3 ve yanında 600w güç kaynağı
Fiyat : 3200 TL

Ben böyle bir bilgisayar almayı düşünüyordum,arkadaşım bana böyle bir seçenek sundu;
www.vatanbilgisayar.com: INTEL CORE İ7 4790 3.6 GHZ 8 GB DDR3 1 TB HDD 2 GB NVIDIA GT730 WIN 8.1 - Vatan Bilgisayar

Bu tür bir bilgisayar al,ekran kartını çıkart veya sat onun yerine gtx970 al toplam 3200 TL ediyor.

Bilgisayarı inceledim

Dvd sürücüsü ,8gb ram,soğutucu,ve 1000 TL değerinde olan bir işlemci mevcut.Windows kurulmuş fiyatına göre daha iyi bir kasa olduğunu düşündüm sizin düşüncelerinizide merak ediyorum.Ve bilgisi olan varsa anakartını yazabilirmisiniz kötüyse onuda değiştiririm.
Şimdiden teşekkürler.

O bilgisayarı alırsanız PSU ve Anakart değiştirmek zorunda kalacaksınız kasa küçük gelebilir. Toplama tercih edin.

Yıl olmuş 2015 optik sürücü.PNG
Bunu öneririm. Almadan önce konu aç fikir al belki ben hata yapmışmdır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı