i5-4590 RX 570 sistem Resident Evil 2 Remake açar mı?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Sistemim RX 570, i5-4590, 8 GB Ram ve bu oyunu oynatır mı? RX 460 düşük gereksinim diyor fakat bu oyunu 1080p de 40-50 fps oynamak istiyorum düşük ayarlarda. Oynayabilir miyim? Ve oyun çok fazla korkunç mu? Yani Outlast'ı bile korkarak oynayan birisiyim ve bu oyunu alacağım ve oynayıp bitirmek istiyorum, çok korkutucu mu?

Oyun korkunç değil ama sanki arkandan zombi geldiğini veya birden arkanda belirdiğini düşün irkilir ııığaa diye ses çıkarır kaçmaya çalışırsınya bu tarz bir oyun hızlı akan bir oyun değil, jumpscare vs yok The Evil Within vs gibi, illaki gerer oyun ama öyle korku yok kısaca.

Oyun korkunç değil, bulmaca çözeceksiniz daha çok. Açacağını düşünüyorum, Capcom çok iyi optimizasyon yapıyor.
Aynen öyle diyordular, çok iyi bir indirimde bu indirimi kaçırmak istemiyorum gerçekten. Peki RE2 mi yoksa RE3 mü? Remake olanlardan, hangisi daha güzel? Serinin diğer oyunlarını oynamayacağım bu arada, sadece iki oyundan birisini.

Aynen öyle diyordular, çok iyi bir indirimde bu indirimi kaçırmak istemiyorum gerçekten. Peki RE2 mi yoksa RE3 mü? Remake olanlardan, hangisi daha güzel? Serinin diğer oyunlarını oynamayacağım bu arada, sadece iki oyundan birisini.
RE3 Remake çok kısa dost, RE2 Remake oynamanı tavsiye ederim. Daha uzun sürüyor, verdiğin paraya değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı