İ5 4590 Z97 Gaming 3 Sisteme 550 W PSU Yeterli Midir?

SmokerB

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 550W bu kasa bu sisteme yeterli mi ? Bir de vatanda tüm ürünleri indirimli alıyorlar. O nasıl oluyor belirli günler felan mı ?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    66,6 KB · Görüntüleme: 227
  • image.jpg
    image.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 262
Son düzenleyen: Moderatör:
Yeterli. Fakat sisteminiz dengesiz olmuş. RAM fazla ve K ibaresi olmayan işlemciye Z97 chipset almanın bir anlamı yok. Bütçeniz ile beraber yeni bir konu açın yardımcı olalım. Bunun dışında o Vatan indirimleri artık kalktı. İnternete özel belli bir sayıda ürün indirime giriyor bazen. Onları takip edebilirsiniz.

Yeterli. Fakat sisteminiz dengesiz olmuş. RAM fazla ve K ibaresi olmayan işlemciye Z97 chipset almanın bir anlamı yok. Bütçeniz ile beraber yeni bir konu açın yardımcı olalım. Bunun dışında o Vatan indirimleri artık kalktı. İnternete özel belli bir sayıda ürün indirime giriyor bazen. Onları takip edebilirsiniz.
Çok sağ ol. Sistemde değişiklikler yaptım. Anakartı H81 gamer yaptım fakat bir sorum olacak. H81'de ses kartı var mı? Varsa kaliteli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bütçe belirtirsen daha sağlıklı bir sistem toplanır hocam. Anakart tercihi olmamış, işlemci soğutucusu da aynı şekilde, ramlerde çok olmuş. Bu bütçeye 970 sığar diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı