i5-4690 ve GTX 970M Mac kurulur mu?

Radaloa

Hectopat
Makaleler
11
Yer
Karabük
Daha fazla  
Meslek
Tıp Mühendisi
Merhabalar. Z97 anakart, i5-4690 ve GTX 970M ile MAC kurmak istiyorum ancak 970M'i de kullanabilir miyim MAC'te? Ya da kullanabilmem için hangi parçaları tercih edebilirim? Zaman zaman Windows'a geçip oyunda oynamak istiyorum.

İki farklı bilgisayar mı kullanacaksınız? Çünkü 4690 ve Z97 masaüstü bileşenleri ama GTX970M mobil ekran kartı. Ve bildiğim kadarıyla MAC kurulumlarında ikinci ekran kartı çalışmıyor, dahili grafik yongasını kullanmak zorundasınız. Bence bu konularda daha bilgili olan birini etiketleyelim.
@montezuma

Son düzenleme:
İki farklı bilgisayar mı kullanacaksınız? Çünkü 4690 ve Z97 masaüstü bileşenleri ama GTX970M mobil mobil ekran kartı. Ve bildiğim kadarıyla MAC kurulumlarında ikinci ekran kartı çalışmıyor, dahili grafik yongasını kullanmak zorundasınız. Bence bu konularda daha bilgili olan birini etiketleyelim.
@montezuma
"M" yanlışlıkla yazılmış pardon. Ben sadece tek bir sistem toplamak istiyorum. Z77 ve X79 ile Recep Baltaş toplamıştı önceden. Bende 3000 ila 4000 arası MAC için bir sistem toplamak istiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı