i7 10700K sistemde Intel Arc A770 kullanılabilir mi?

• Konuyu başlatan BB35
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 258

BB35

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.
Intel® arc™ A770 16 GB GDDR6 256bit DX12 ekran kartı alacağım. Şu an kullandığım ekran kartı ASUS RX580 8 GB 256bit almak istediğim Intel ekran kartı güncel oyunlarda daha iyi performans verir mi?
Şu an mevcut donanım sistemim.
ASUS RX580 8 GB.
Monster Aryond A32 monitör.
Intel i7 10700K.
MSI Z490-A Pro ATX.
Samsung Pro 980 1TB.
Crucial P5 500GB.
650W 80Plus güç kaynağı.
Corsair Vengeance 16 GB 3200MHz DDR4 RAM.
Mevcut sisteme.
Intel® arc™ A770 16 GB GDDR6 256bit DX12 ekran kartı alıp taksam sorunsuz tam performans verir mi, şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Darboğazla alakalı bir sorun olacağını düşünmüyorum ama Intel bu Arc serisi ekran kartlarını çıkaralı çok olmadı. İlk çıktığında bazı oyunlarda çok çok iyi performans verirken çok basit oyunlarda berbat performans verebiliyordu, üzerinden birkaç ay geçti ben sen son baktığımdan beri YouTube'da biraz araştırıp optimizasyon konusunda düzeltmeler olmuş mu diye öğrenmeni tavsiye ederim.

Sıfır alıyorsanız A770'in Vatan, İtopya gibi yerlerde sıfır fiyatı 12K civarı, kazık, ki kart zaten daha tam kıvamında bir kart değil.

2K üstüne 4060 Ti bile var.

Darboğazla alakalı bir sorun olacağını düşünmüyorum ama Intel bu Arc serisi ekran kartlarını çıkaralı çok olmadı. İlk çıktığında bazı oyunlarda çok çok iyi performans verirken çok basit oyunlarda berbat performans verebiliyordu, üzerinden birkaç ay geçti ben sen son baktığımdan beri YouTube'da biraz araştırıp optimizasyon konusunda düzeltmeler olmuş mu diye öğrenmeni tavsiye ederim.
Teşekkür ederim

Geri
Yukarı