i7 3770, ASUS P8 H77 MLE ve 4GBx2 RAM ne kadara satılabilir?

FEDUX

Hectopat
Makaleler
2
İşlemcim: Intel i7 3770
Anakartım: ASUS P8 H77 MLE
RAM'ler: 2 adet HyperX 4 GB DDR3 1333MHz -kırmızı kalıplılardan-

Toplamda ne kadar eder 2. elden satsam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki benim işlemcim ddr4 anakartlara takılabiliyor mu?
Veya ben toplamda 1000 TL ye bunları sattığımda 1000tlye ddr4 anakart işlemci ve ram almam mümkün mü? Bu üç parça ortalama 1000 TL yi ne kadar aşar?

Peki benim işlemcim ddr4 anakartlara takılabiliyor mu?
Veya ben toplamda 1000 TL ye bunları sattığımda 1000tlye ddr4 anakart işlemci ve ram almam mümkün mü? Bu üç parça ortalama 1000 TL yi ne kadar aşar?

Sizin işlemciniz sadece 1155pin anakarta takılabiliyor. DDR3 yani, o yüzden olmaz. Toplamda 1000 ₺ ye bence sahibinden de bulursunuz diye düşünüyorum fakat güvenilir bir satıcı olması gerek. Aşması ise parçaların durumuna ve modeline bağlı. H110 Pro vd-h anakart mesela en ucuz olanıdır.

Sizin işlemciniz sadece 1155pin anakarta takılabiliyor. DDR3 yani, o yüzden olmaz. Toplamda 1000 ₺ ye bence sahibinden de bulursunuz diye düşünüyorum fakat güvenilir bir satıcı olması gerek. Aşması ise parçaların durumuna ve modeline bağlı. H110 Pro vd-h anakart mesela en ucuz olanıdır.
1000 TL çok. Ve güvenilir olması için GeT var. GeT aracılığı ile güvenli bir şekilde satabilir.

1000 TL çok. Ve güvenilir olması için GeT var. GeT aracılığı ile güvenli bir şekilde satabilir.

En düşük modelleriyle yarı yarıya bulunur ama hangi modelleri istediğine ve bu parçalarla ne yapmak istediğine bağlı. Oyun oynayacaksa ona göre tavsiye verelim arkadaşımıza. GeT ile alırken satıcı profili yorumları incelenmeli kesinlikle çok oyun dönüyor. Satarken GeT ile sorun yok satabilir.

En düşük modelleriyle yarı yarıya bulunur ama hangi modelleri istediğine ve bu parçalarla ne yapmak istediğine bağlı. Oyun oynayacaksa ona göre tavsiye verelim arkadaşımıza. GeT ile alırken satıcı profili yorumları incelenmeli kesinlikle çok oyun dönüyor. Satarken GeT ile sorun yok satabilir.

Ben Get vs. kullanmıyorum. Dolandırılan, oyalanan çok satıcı var.

Ben Get vs. kullanmıyorum. Dolandırılan, oyalanan çok satıcı var.

Ben kullanmak zorunda kalıyorum fakat çok iyi araştırıyorum ve telefonla konuşuyorum genelde nasıl birisi olduğunu anlayıp sipariş veriyorum şu zamana kadar sıkıntı yaşamadım iyi insanlara denk geldim sanırım ama dolandırılan çok doğru.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı