İ7 4770 tabanlı sisteme ekran kartı tavsiyesi

Daha fazla  
Merhaba
Sistemim:
i7 4770 işlemci 3.40 GHz
8 GB DDR3 RAM
ECS H81H3-M4 Anakart
Nvdia GT 630 2 GB Ekran kartı
Ben daha önceden vga çıkışlı bir monitör kullanıyordum. Şu an yeni aldığım monitörü HDMI ile bağladım çözünürlük arttı ve oyunlarda performans biraz düştü kalite yükseldiği için. Yeni bir ekran kartı almak istiyorum fakat ekran kartı dışında başka bir bileşen almayacağım. Bu sisteme uygun bir ekran kartı önerirseniz sevinirim. Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Casper kasa kendini belli ediyor. Güç kaynağınız büyük ihtimalle dandiktir. Bu yüzden yeni bir güç kaynağı da almanız gerekebilir. Bütçenizi de belirtmediğiniz için sınırsız kabul edip size Titan Z öneriyorum. Kasanıza sığmama durumu da olabilir.

Ona kalırsa anakartımı da değiştirmeliyim ecs de dandik bi ankart muhtemelen. İşte öle bi ekran kartı istiyordum yeni anakart işlemci felan aldırmasın diye ama gtx 950 yi düşüneceğim. Ayrıca belki psu alabilirm fiyatına göre. Bütçem 500-600 ama max bu

Bir şey soracağım gtx 950 yi bilgisayarıma psu, anakart vs almadan kullanabilirmiyim

Merhaba
Sistemim:
i7 4770 işlemci 3.40 GHz
8 GB DDR3 RAM
ECS H81H3-M4 Anakart
Nvdia GT 630 2 GB Ekran kartı
Ben daha önceden vga çıkışlı bir monitör kullanıyordum. Şu an yeni aldığım monitörü HDMI ile bağladım çözünürlük arttı ve oyunlarda performans biraz düştü kalite yükseldiği için. Yeni bir ekran kartı almak istiyorum fakat ekran kartı dışında başka bir bileşen almayacağım. Bu sisteme uygun bir ekran kartı önerirseniz sevinirim. Teşekkürler...

Bütçeni belirtmediğin için GTX 980 Ti SLI öneriyorum.

psu.jpg

Hazır PC olduğundan düşük güç tüketiyor. Gtx 750 ti de karar kıldım. Bütçeme de uygun fakat psu yetecek mi bilmiyorum.

Birde gtx750 nin asus, gigabyte, msı veya galaxy markalarının aralarında ciddi farklar varmıdır ?

Güç kaynağın 12V kanalından 208W güç sağlayabiliyor. Bu güç kaynağına TDP değeri 90W olan GTX 950 önermeye bile korkarım açıkçası. Siz en iyisi GTX 750Ti alın. Bu güç kaynağı ile GTX 750Ti sorun çıkartmaz diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı