Satılık ID-Cooling SE-224-XT White 120mm işlemci soğutucusu

deMarc

Kilopat
Nisan 2022'de ID-Cooling Türkiye distribütörü harcıalem'den aldım. Kutu içeriği tam (macun yok maalesef) faturası ve 1,5 yıl garantisi mevcut.

İçerisinde LGA 2066, LGA 2011, LGA 1200, LGA 1150, LGA 1151, LGA 1155, LGA 1156 ve AM4 soketler için uyumlu kitler mevcut. Aldığımda LGA 1700 soket henüz çıkmamıştı, LGA 1700 bir işlemcide kullanacaksanız soketini gelbura üzerinden satın alabilirsiniz. AM4 soket uyumluluğu varsa AM5 soket işlemcilere de uyumluluk var diye biliyorum, yanlışım varsa düzeltiniz.

Kendi fanını hiç kullanmadım. Son üç fotoğrafta görebileceğiniz gibi Arctic P12 PWM white fanlar ile birlikte kullandım. Eğer o iki fanla birlikte almak isterseniz yazan fiyatın 200 TL üzerine o şekilde verebilirim. Kendi fanıyla da gayet performanslı bir soğutucu iken 2 tane Arctic fanla resimlerdeki gibi pull-push konfigürasyonunda en üst seviye işlemcileri de gayet sorunsuz soğutabilir.

İzmir içinde elden teslim edebilirim. İzmir dışına alıcı ödemeli kargolarım.

Fiyat: 550 TL

İletişim için: 538-297-5862

IMG_0106.JPG

IMG_0101.JPG

IMG_0102.JPG

IMG_0104.JPG

IMG_0105.JPG

IMG_0107.JPG

IMG_0108.JPG

IMG_0109.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Toplamda 3 adet fandan bahsetmişsiniz, ben fan satın almak istiyorum. Artics P12'ler veya ID-Cooling stok fan için ne kadar düşünürsünüz?

Toplamda 3 adet fandan bahsetmişsiniz, ben fan satın almak istiyorum. Artics P12'ler veya ID-Cooling stok fan için ne kadar düşünürsünüz?

Evet toplamda üç fan var, soğutucuyu Arctic fanlarla birlikte alana üç fanı birden vereceğim. Yalnız soğutucu Arctic fan opsiyonu da olunca daha kolay satılabilir diye şimdilik Arctic fanları tek satmayı düşünmüyorum. Biri soğutucuyu kendi fanıyla almak isterse Arctic’leri de ayrıca satabilirim, öyle olursa tekrar konuşuruz isterseniz.

Evet toplamda üç fan var, soğutucuyu Arctic fanlarla birlikte alana üç fanı birden vereceğim. Yalnız soğutucu Arctic fan opsiyonu da olunca daha kolay satılabilir diye şimdilik Arctic fanları tek satmayı düşünmüyorum. Biri soğutucuyu kendi fanıyla almak isterse Arctic'leri de ayrıca satabilirim, öyle olursa tekrar konuşuruz isterseniz.

Sadece ID-Cooling tek fanı 80TL'ye düşünrseniz alabilirim. Artic fanlar ile hızlıca satmış olursunuz hem.

Geri
Yukarı