[İddia] Fethullah Gülen öldü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
ABD'de yer alan Tughra Books isimli kitap yayıncısı, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in öldüğünü açıklayarak taziye mesajı paylaştı ve paylaşımı kısa süre sonra sildi.

screen-shot-2022-03-09-at-00-268.jpg

İyi bari Feto bahanelerinin arkasına sığınamazlar artık! :)

3 ayda bir ölüyor zaten anlamadım ben.

Zaman gazetesinin eski genel yayın yönetmeni firari Ekrem Dumanlı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam en çok da milleti fetöcü diye yargılayan mahlukların çekirdekten Fetöcü olması tuhafıma gidiyor. Bilmiyorum bu teknoloji çağında fotoğraflar falan varken başka bir ülkede böyle bir şey olabilir mi?
O kesinlikle yüzsüzlük ve arsızlık denecek bir seviye. Şu an Maliye Bakanlığındaki şahısta Feto'nun yanında yer alan birisi mesela. Ama sorsan bütün AKP'liler gibi kandırıldık der. Bu kadar basit bunlar için kandırıldık deyip, kenara sıyrılmak. Ama halka hemen fetocu damgası yapıştırırlar. Ve vatan haini oluruz. Eleştirirsen fetösun, översen alnından öpsün. Hem destekçi kitlesel beyin problemi, hem de yüzsüzlüklerin birleşimi. İkisinin yan yana gelmesi=ülke battı. Diyecek çok şey var aslında ama neyse...

1646783730451.png

Pek az seyi degistirir. Onca seveni hala yasiyor.
AKP gidince sevinmek gibi bu, oy verenler hala aramizda.
Her iki durumda da muhim olan zihniyetin degismesi. Fetullah gider metullah gelir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı