Alıcı İkinci El Giriş - Orta Seviye Ekran Kartı

Tamam bakalım biraz sonra bir takas isi var 8500 GT takaslacağım. Adam dedi çalışıp çalışmadını bilmiyorun kartın eğer çalışırsa kart almayacağım.

Tamam bakalım biraz sonra bir takas isi var 8500 GT takaslacağım. Adam dedi çalışıp çalışmadını bilmiyorun kartın eğer çalışırsa kart almayacağım.
Sen önce 8500GT oyun performanslarına bak. Çok rezil bir performansı var ve çok eski. GTA 4 800*600 çözünürlük, low ayarlar, 24 FPS performans veriyor. Benim kart ise GTA 5 720P'de low ayarlarda 30 FPS veriyor. Yinede senin kararın tabi.

Powercolor HD6790 1 gb 256 bit GTA5 1080p çözünürlük varsayılan ayarlar (genelde medium) 40-60 fps arası performans vermektedir. İstediğim ücret 250 TL

gezer3082 Bana mı öğretiyorsun kartın performansını? Win 7 den kurtulmak için alıyorum ben kartı. Ayrıca senin kartının ederi en fazla 50 TL senin 160 TL vermen bir şeyi ifade etmiyor kartın değeri belli performansı belli. Ben 60 TL ye HD 6670 GDDR5 bulmuş ta almamış adamım neyden bahsediyorsun sen?

Gürkan Erkan O fiyata HD 7870 satılıyor.

Gezer kimin çocuk olduğu belli oluyor ve bizim burdaki bilgisayarda 45 TL senin kart.

evet abi 2 gb ddr2 ramle bu kartı 80 say kargo benden en fazla kargo dahil 100 lira verebilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı