İndirme hızı çok yavaş

FearlessDark

Centipat
Daha fazla  
Epic Games'ten GTA 5 indiriyorum yaklaşık Speedtest'te 30 Mbps alıyordum. Yaklaşık saat 12:30 da başlattığım yükleme hala devam ediyor ve aşırı yavaş yüzde 93'te.
Falan şu an ama aşırı yavaş. Bu sorun Steam'de de var. Hızlandırmak için ne yapmam gerek? Formattan sonra uygulamaları tekrar yüklemeye çalışıyorum.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğrulanıyor diyor, yani oyun dosyaları indirilmiş eksik veya hatalı dosya var mı diye kontrol ediyor. HDD'ye kurdunuz oyunu sanırım, o yüzden yavaş doğruluyor olabilir. Steam'de aynı şekilde yükledikten sonra doğrulama yapıyor. Yükleme yaparken kontrol ederseniz yavaşlayıp yavaşlamadığını anlayabilirsiniz.

Fotoğrafta indirmiyor ki doğruluyor. O internetle alakalı bir durum değil. İndirme hızına gelince 30Mbps hıza sahip bir internet teorik olarak 3.75 MB/s indirme hızına sahip olur, 116 GB bir dosya için normal.

Dosya doğrulandı ardından bir daha 123 GB çıkardı oradan devam ediyor o normal mi?

Doğrulanıyor diyor, yani oyun dosyaları indirilmiş eksik veya hatalı dosya var mı diye kontrol ediyor. HDD'ye kurdunuz oyunu sanırım, o yüzden yavaş doğruluyor olabilir. Steam'de aynı şekilde yükledikten sonra doğrulama yapıyor. Yükleme yaparken kontrol ederseniz yavaşlayıp yavaşlamadığını anlayabilirsiniz.

Evet HDD'ye kuruyorum.

Geri
Yukarı