Instagram "daha sonra tekrar dene..." uyarısı

Batuhandn

Hectopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul / Türkiye
Birkaç gündür iPhone 5'te Instagram'ı kullanıyordum. Dün gece 12 gibi ayarlardan bu aygıt zaten bir Apple kimliği ile ilişkilendirilmiş hatasını aldım. Ayarlamaları yapıp Instagram'ı kullanmaya devam ettim. Uygulamayı gece sildim müzikler inmiyor diye. Sonra yer açtım tekrar Instagram'ı indirdim. SMS ile girdim. Sorun yoktu. Bir 30 saniye sonra "daha sonra tekrar dene topluluğumuzu korumak için Instagram'da bazı işlemleri ne sıklıkta gerçekleştirebileceğinizi sınırlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsan bana bildir." hatasını aldım. Kullandığım Instagram sürümü eskiydi çünkü telefonun iOS sürümüde eski. Herhalde yasaklama aldım dedim. Bilgisayardan girince herhangi bir sıkıntı göremedim. Bir de birkaç gün önce ghost touching sorunlu telefonum yüzünden 5-10 tane Reels'i çok hızlı istemsiz bir şekilde aynı yer içinde beğeniyordu. Ondan sonra reCAPTCHA testi yaptırdı. Testi geçtim. Ama bu ghost touching olayından bayağı oldu. Bir de bu telefonun sürümünün uyuşmazlığı yüzünden mesajların çoğu gitmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı