Instagram keşfette hep kız çıkıyor

560383

Centipat
Arkadaşlar Instagram keşfetimde neden hep kız çıkıyor? Ne fotoğraflarını beğeniyorum ne takip ediyorum ama nedense keşfettim de böyle içerikler çıkıyor resimdeki gibi bunu nasıl düzeltirim? 😶

Dosya Ekleri

• IMG_20230624_121032.jpg
    IMG_20230624_121032.jpg
    124,7 KB · Görüntüleme: 148
  • IMG_20230624_121556.jpg
    IMG_20230624_121556.jpg
    114,5 KB · Görüntüleme: 89
Görmek istediğiniz konuları arama kısmına aratarak onları 15 dakika süresiyle göz atarak uygulamadan çıkıp tekrar girerseniz düzelir büyük ihtimalle.

Arkadaşlar Instagram keşfetimde neden hep kız çıkıyor? Ne fotoğraflarını beğeniyorum ne takip ediyorum ama nedense keşfettim de böyle içerikler çıkıyor resimdeki gibi bunu nasıl düzeltirim? 😶

Hocam keşfetin kendine özel bir algoritması var. Siz ne izliyorsanız size ona göre fotoğraf vs sunuyor.

Hocam keşfetin kendine özel bir algoritması var. Siz ne izliyorsanız size ona göre fotoğraf vs sunuyor.

Katılmıyorum. 2 tane öylesine herhangi bir şey bak, eğer bölgende bu şey popüler ise sürekli çıkmaya başlıyor.

Hepsine tek tek basılı tutup, ilgilenmiyorum demen lazım 😢

Ayarlardan önerilen içerikler oradanda hassas içeriği en aza indirirseniz ve keşfetteki birkaç kız videosunda ilgilenmiyorum yaparsanız düzelebilir.

Hepsine tek tek basılı tutup, ilgilenmiyorum demen lazım 😢
Aslında belirli sözcükleri yasaklarsa daha kolay olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı