Alıcı Intel anakart ve işlemci

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

387018

Hectopat
Merhabalar;

11600/11700 F ibaresi bulunmayan (K veya düz) işlemci arıyoruz sıfır/ikinci el. MSI B560 TOMAHAWK WIFI/TORPEDO, ASUS B560 ROG A/E/F, ROG Z490 - A Anakart arıyorum eğer elinizde bulunuyor ve satmak isterseniz [email protected]/Talha #2222 adresleri üzerinden ulaşırsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Şubat ortasında İncehesap’tan hazır kasa aldım. Anakart ve işlemciyi değiştirmek istiyorum. İ5 11400F ve Asus B560M-P-SI. Teklifiniz nedir?

11600K+ B560 Tuf Gaming plus wifi var elimde. Her iki ürünün de fatura ve garantisi devam ediyor ortalama 20 ay civarı, işlemci kutusuz tray, anakart kutusu duruyor.

11600K+ B560 Tuf Gaming plus wifi var elimde. Her iki ürünün de fatura ve garantisi devam ediyor ortalama 20 ay civarı, işlemci kutusuz tray, anakart kutusu duruyor.
Işlemci için fiyat verir misiniz?
Şubat ortasında İncehesap’tan hazır kasa aldım. Anakart ve işlemciyi değiştirmek istiyorum. İ5 11400F ve Asus B560M-P-SI. Teklifiniz nedir?
Aradığım nitelikte değiller.

Birlikte alacaksanız satıp anakart+işlemci yükseltmesi düşünüyorum. Tek işlemci satmak anakarti ne zaman satabilecegimi bilmedigim için problem olur.
5000 TL verebilirim, sahibinden de bulunan ilanları baz alarak fiyat verdim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı