Intel Core 2 Duo E4500 Sisteme HD 6790

Dedigim gibi 350W. Eger tam verim alamamaktansa HD 7750 alıp daha iyi verim alırım o zaman degil mi?

- - - Güncellendi - - -

Acelem var bir sorularımı cevaplasanız. Ona göre alacağım. Yeni konu açmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağınız 350W diye geçiyor fakat bize 12V kanalından kaç amper verebildiği lazım. Ancak bu şekilde ekran kartı ve işlemci için sağlanan gerçek watt değerini öğrenebiliriz.

Ekran kartı alırken CPU'e de bakılmalı sadece PSU'ya değil. Ekran kartınız çok güçlü fakat işlemciniz kötü ise o ekran kartı işe yaramaz. Çünkü işlemci darboğaz olur.

Dostum şöyle bir kofigürasyon yapabilirsin. Gayet rahat çalışır sistemin. Çoğu oyunu da çalıştırır, orta ayarlarda sıkıntısız çalıştırırsın. (Full HD oynaabileceğin bir monitörün olduğunu da zannetmiyorum zaten )
VS SERİSİ 450W GÜÇ KAYNAĞI - Güç Kaynakları ve Bilgisayar Power Modelleri - Vatan Bilgisayar +12V'a 408W veriyor.

HD7790 DirectCU II GDDR5 1GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı - PCI-E - Ekran Kartları - Vatan Bilgisayar

Bu ikisi gayet iyi olur. Belki işlemci ile darboğaz olur ama çok ufak oranlarda olacaktır diye tahmin ediyorum. Fark ettirmez bile sana tahminimce. İleride sistemi değiştirirken çok para harcamayayım dersen bu iki bileşeni değiştirmen gerekmez, idare eder.

OnayKalkan kardeşim güç kaynagının üzerinde yazan.

- - - Güncellendi - - -

Bu hafta sonu alacağım. Lütfen biraz ilgi gösterseniz.:(

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı