Intel Core i7 4790K sistem toplama

hmy__hmy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben hem mimari proje, statik analiz hemde oyun bilgisayarı toplama kararı aldım. Ama elimde olan parçalar var. Onun üzerine aşağıdakileri almayı düşünüyorum. Sizce şöyle yapsan daha iyi olur diyeceğiniz bir şeyler var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elinizdeki bileşenler gayet iyiler.
Ekran kartı olarak MSI GTX 970 almanızı öneririm.
Almak istediğiniz bileşenler de üst seviyeler zaten güzel seçim.

Bence amd ekran kartlarına bir göz at dostum, daha ucuza daha iyi performans elde edebilirsin. 285x yeni teknoloji mesela.

Elinizdeki bileşenler gayet iyiler.
Ekran kartı olarak MSI GTX 970 almanızı öneririm.
Almak istediğiniz bileşenler de üst seviyeler zaten güzel seçim.
Merhabalar, Ben tesadüfen mesajlarınızı okudum. Aslında bir türlü fırsat bulamamıştım sormaya ama burayı tavsiye ettiler yani bu form sitesini. Ben de oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Ama bilmediğim için sizden yardım almak isterim. Yukarıda arkadaşın bilgisayarı için güzel dediniz. Buradan kopya çekerek :) bu sisteme ek olarak gtx 970 sli yapsak yani uzun yıllar gitmesi açısından ek birşeyler ister mi veya bu sistem uygun olur mu (sli için) diye sorsam yardımcı olursanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Yeni bir konu açarsanız daha iyi yardımcı olmaya çalışırız. Lütfen yeni bir konu açarak sormak istediğinizi sorabilirsiniz.

Yeni bir konu açarsanız daha iyi yardımcı olmaya çalışırız. Lütfen yeni bir konu açarak sormak istediğinizi sorabilirsiniz.
...çok afedersiniz ama ben yeni konu nasıl açılır bilemedim böyle bir sitede ilk defa yazdığım için biliyorum aptalca oldu ama...yoksa tabiki prosedüre kurallara uyarım bunun için de yardımcı olsanız oradan daha ayrıntılı sorabilirim...

Uygun kategori bulduktan sonra sağ üstte "yeni konu aç" butonuna tıklayarak açabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı