Intel Driver & Support'ta indirme başarısız oluyor

IMarshmallowI

Decapat
Yer
New York
Daha fazla  
Meslek
Mimar
Driver indirmeye çalıştığım zaman başarısız oldu diye bir hata alıyorum (silip tekrar yükledim, kendim güncellemesini indirip tekrar denediğimde de aynısı oldu).

Opera Anlık Görüntü_2022-08-20_130021_www.intel.com.tr.png

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2022-08-20_130358_www.intel.com.tr.png
    Opera Anlık Görüntü_2022-08-20_130358_www.intel.com.tr.png
    61 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleyen: Moderatör:
Intel Driver & Support Assistant yazılımında bu tür sorunlar olabiliyor. Sürücüyü elle kurmayı denemelisin.

Aşağıdaki linkten tam sürücü dosyasını indir. Bir klasör oluşturup indirdiğin ZIP'in içerisindeki her şeyi o klasöre at. Daha sonra Installer.exe ile kurulumu gerçekleştir.

Intel driver & Support assistant yazılımında bu tür sorunlar olabiliyor. Sürücüyü elle kurmayı denemelisin.

Aşağıdaki linkten tam sürücü dosyasını indir. Bir klasör oluşturup indirdiğin ZIP'in içerisindeki her şeyi o klasöre at. Daha sonra Installer.exe ile kurulumu gerçekleştir.

ZIP dosyası içinde olanları C:\program files (X86)\ıntel içine mi atmam gerekiyor?

Hayır spesifik bir yere atmana gerek yok. Rastgele bir yerde klasör oluştur (mesela masaüstünde oluşturabilirsin) ve o klasörün içine at. Daha sonra içerisindeki Installer.exe ile kurulum yap. Zaten kurduktan sonra o klasörü silersin.
Tamamdır deniyorum şimdi

Hayır spesifik bir yere atmana gerek yok. Rastgele bir yerde klasör oluştur (mesela masaüstünde oluşturabilirsin) ve o klasörün içine at. Daha sonra içerisindeki Installer.exe ile kurulum yap. Zaten kurduktan sonra o klasörü silersin.
kurulumu yaptıktan sonra yeniden başlattım şimdi intel üzerinde ki o yeşil veya turuncu simge gözükmüyor hocam

Sistem taranıyor da kaldı şimdi de gerçek şaka gibi hocam teşekkür ederim yine de yardımınız için :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı