İntel I7 2600K CPU soğutucusu tavsiyesi

HUNTER

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Fethiye/Muğla
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, sistemimin işlemcisi İ7 2600k ve Son ayarlarda GTA 4 oynarken 80 dereceye kadar çıkıyor. İşlemcime overclock yapmadım, yapmayı da düşünmüyorum ama 80 derecelere kadar çıkmasını da istemiyorum. Şu an üzerinde intelin stok soğutucusu var. Ben bunu değiştirmek istiyorum. Overclock yapmayacağımı göz önünde bulundurarak işlemciyi 60 dereceyi geçirmeyecek bir soğutucu önerir misiniz? (Anakartım Asus sabertooth P67 ve kasam In Win Track)

Biraz araştırdım ve PC COOLER S121 modelini buldum. Performansı iyi gibi. Ama benim kasaya sığar mı ondan emin değilim. Yan kapaktaki 22 cm'lik fanı sökmekte istemiyorum. Kasam In Win Track.

Aynı işlemciyi Cooler Master V8 ile kullanıyorum. Gayet güzel sana da tavsiye ederim..

Edit : Ohh şimdi baktım Vatan'da 170 lira diyo. Ben 2 sene önce Eksen'den alırken bu kadar para vermemiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı