Intel işlemcili PC'de AMD dosyaları var

AMD işlemci dosyası değil o. 64-bit her bilgisayarda görebilirsiniz. Silmeyin.

Aslında evet, AMD dosyaları :) Çok kapsamlı bilgi sahibi olmasam da, x64 mimarisini geliştiren AMD'dir ve Windows'un belli komut satırlarını çalıştırabilmesi için bu dosyalar gereklidir. Aslında silinemiyor olması lazım ama siz yine de kurcalamayın :)

bunun gibi birde windows 8 4564-54164-4548-5521(böyle rakamlı) dosyalar var ama benim pc win 7.sorduklarım zararlı yazılım olabilir diyolar fakat pc de malwarebytes hitmanpro 360 gibi antivirüsler var söz sizde

sizce hangisini kullanayım
Şu program iyidir, bu program kötüdür diyemem; İnternet ya da USB aygıtları vs kullanma alışkanlıklarınıza ve antivirüs programının anlık başarı kalitesine göre risk durumunuz değişiklik gösterebilir. Ben uzun yıllar Norton, ESET, Kaspersky vb. programları kullandım orijinal olarak ve oldukça da memnundum ama şu an yalnızca Windows 10 ile gelen Defender kullanıyorum ve hiç bir eksiklik veya güvenlik açığı da hissetmiyorum. Çünkü girdiğim siteler belli, PC'ye bağladığım cihazlar belli vs... Karar sizin yani...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı