Internet altyapı döşeme

Açıklayıcı cevap için teşekkürler ben bir makalede bir şey okudum Yeni binalara Fiber çekiyorlarmış yani şu an site de yani binada her dairede fiber kablo çekilmiş altyapıda siteye gelen TT veya TurkNet'in kabloları da Fiber oluyormuş, Zaten Bakır kablo çekerlerse o kabloyu iş makinesi ile dağıtıcam bir kurtulamadık bakır kablodan yeni eve geçtik o kadar :)
Bina içi tesisatlardaki fiber kabloyu görünce fiber altyapı getirirler zaten.

Hocam siz de İzmir'desiniz sanırım. Ben bu işlerin belediyeyle alakalı olduğunu düşünüyorum. Karabağlar'da hemen hemen hiçbir yerde TürkNet altyapısı yok. Geçen bi Bucaya gittim, bütün evlere türknet 1000mbps altyapı döşemiş. Dedemlerin apartmanında (3 daireli) bir tane bile internet kullanan yok ama bina içinde türknet kutusu var :D İsteseler 1000mbps internet kullanabilirler. Diğer binaları da dıştan biraz dolaştım en ücra köşedeki yerlerde bile inanmazsınız türknet 1000mbps döşenmiş. O adresleri altyapı sorgulamıştım hepsinde de 1000mbps olduğu gözüküyordu.
şaka gibi benimde internetle işi dedemlerin dairlerde tuknet var ama kullanmıyorlar hayatın oyunu çok sinir bozuyor

Ben Buca'dayım, Ufuk mahallesine altyapı çekmiş Türknet bu bahsettiğim yerde Brezilya sokakları gibi müstakil evler çok iç içe falan. Benim oturduğum yer mahalle olarak daha iyi ama bizim burada yok benim ümidim Türk Telekom Fiber'den o da biraz sancılı ama bakalım ne olacak.
Benim baktığım kısım çamlıkule mahallesi tarafıydı. Orda oturma gibi bir hayalimiz vardı da kiralar uçmuş o tarafta hocam. Yine kaldık Karabağlarda :D

hocam son durumu öğrenebilir miyim ya. ben de aynı durumu yaşıyorum şu an. bina yeni her daireye fiber çekilmiş ama gelip türk telekomun binaya çekmesi gerekiyor sanırım. müteahhit halletmiş mi sizinkini yoksa siz mi ugraştınız? şu an hallolmuştur umarım kaç a y geçmiş

hocam son durumu öğrenebilir miyim ya. ben de aynı durumu yaşıyorum şu an. bina yeni her daireye fiber çekilmiş ama gelip türk telekomun binaya çekmesi gerekiyor sanırım. müteahhit halletmiş mi sizinkini yoksa siz mi ugraştınız? şu an hallolmuştur umarım kaç a y geçmiş
bana diyorsan hala internet yok çünkü iskan bir türlü çıkmadı TR insanları çok yoruyor

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı